Kontaktinformation

 

Klubbens/föreningens namn: Föreningen Mantorpsryttarna

Organisationsnummer: 823001-1218

Swish: 1236663926

Bg 350-6508

Adress: 

c/o Jonna Granath

Vallerstad Källarhemmet 2

596 92 Skänninge

kassor@mantorpsryttarna.com

Mantorpsryttarnas styrelse 2020

 

 

Ordförande: Therese Örup

Sekreterare: Monica Funge

Kassör: Jonna Granath

Alla uppgifter och underlag som ska skickas till kassören ska skickas via mailen kassor@mantorpsryttarna.com ej sms.

Vice ordförande: Mateusz Dziurla

Hemsida och Facebook:) Anna Johansson (hemsida) och Emma Andersson (FB)

Medlemsansvarig: Johanna Öst

LOK-ansvarig: Mateusz Dziurla

Idrottslyftsansvarig: 

Sektionsansvariga:

Hoppning – 

Dressyr - Anna Johansson

Fälttävlan - Johanna Öst

 

Ungdomssektionen: Ronja Johansson

Adresslista:

Styrelse:

Ann-Kristin Karlsson anki.karlsson(a)live.com

AnnMarie Ståhl amsi@live.se 0730-453112

Jonna Granath jonna.granath@telia.com

Johanna Öst johannaost@hotmail.com

Mateuez mateusz@sissililja.se

Therese Örup therese.orup@gmail.com

Sissi Lilja sissi@sissililja.se 0706-250440

Amanda Dahlström amandadahlstrom93@gmail.com

Marie Westrin

Monica Funge monica.funge@telia.com

Anna Johansson anna--j@live.se

 

Suppleanter:

Monica Nortier 

Amanda Dahlström amandadahlstrom93@gmail.com

Agneta Kammeby agneta.kammeby@saabgroup.com

Anna Lindén

 

US:

Ronja Johansson